Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Action Jubal 2015

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till Action Jubal 2015:


Namn

Klubb

Klass

Start
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 19.00
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer klass C Lördagen den 31 oktober 19.00
Jan Orest BK Bowlinggänget Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 19.00
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 19.00
Jonas Arvidsson BK Bowlinggänget Herrar klass D Söndagen den 1 november 10.30
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 19.00
Lars Jonsson BK Bowlinggänget Rännklass B Lördagen den 31 oktober 19.00
Lars Sjölander BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 19.00
Mathias Lindkvist BK Bowlinggänget Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 19.00
Peter Ahnfeldt BK Bowlinggänget Herrar klass C Söndagen den 1 november 10.30
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass B Lördagen den 31 oktober 19.00
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass A Final Damer
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A Lördagen den 31 oktober 19.00
Tomas Sjöholm BK Bowlinggänget Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 19.00
Dick Berg BK Bullerby (n) Herrar klass B Fredagen den 30 oktober 17.30
Fredrik Eklund BK Bullerby (n) Herrar klass B Fredagen den 30 oktober 17.30
Magnus Karlsson BK Bullerby (n) Herrar klass A Fredagen den 30 oktober 17.30
Martin Arvidsson BK Bullerby (n) Herrar klass C Fredagen den 30 oktober 17.30
Martin Arvidsson BK Bullerby (n) Herrar klass A Final Herrar
Mattias Vegh BK Bullerby (n) Herrar klass C Fredagen den 30 oktober 17.30
Niklas Johansson BK Bullerby (n) Rännklass A Fredagen den 30 oktober 17.30
Niklas Johansson BK Bullerby (n) Rännklass A Final Ränna
Tom Elingsworth BK Bullerby (n) Herrar klass C Fredagen den 30 oktober 17.30
Anna-Karin Bäck BK Bus Damer klass B Lördagen den 31 oktober 12.00
Magnus Olsson BK Bågen Herrar klass B Söndagen den 1 november 10.30
Magnus Olsson BK Bågen Herrar klass A Final Herrar
Roland Gustavsson BK Craft Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 19.00
Jens Persson BK Kristallen Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 17.00
Johan Larsson BK Kristallen Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 19.00
Christian Karlsson BK Kul Herrar klass C Söndagen den 1 november 12.00
Fredrik Johannesson BK Kul Herrar klass B Söndagen den 1 november 12.00
Maria Persson BK Kyrk Skövde Damer klass A Söndagen den 1 november 09.00
Tomas Andersson BK Kyrk Skövde Herrar klass A Söndagen den 1 november 09.00
Anders Fougner BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 1 november 09.00
Camilla Nilsson BK Lindarna Damer klass D Söndagen den 1 november 09.00
Camilla Nilsson BK Lindarna Damer klass A Final Damer
Camilla Salkert BK Lindarna Damer klass B Söndagen den 1 november 09.00
Christer Leth BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 1 november 09.00
Christian Åström BK Lindarna Herrar klass D Söndagen den 1 november 09.00
Daniel Gustafsson BK Lindarna Herrar klass D Söndagen den 1 november 09.00
Emma Jarheim BK Lindarna Damer klass B Söndagen den 1 november 09.00
Hans Erik Jacobson BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 1 november 09.00
John Strindmark BK Lindarna Herrar klass B Söndagen den 1 november 09.00
Lisa Dahl BK Lindarna Damer klass B Söndagen den 1 november 09.00
Mikael Thurfors BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 1 november 09.00
Peter Timgren BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 1 november 09.00
Petter Wrigstad BK Lindarna Herrar klass B Söndagen den 1 november 09.00
Susanne Englund BK Lindarna Damer klass B Söndagen den 1 november 09.00
Tommy Lindström BK Lindarna Herrar klass A Söndagen den 1 november 09.00
Toomas Tarkpea BK Lindarna Herrar klass D Söndagen den 1 november 09.00
Emma Persson BK Miss Damer klass A Lördagen den 31 oktober 09.00
Emma Persson BK Miss Damer klass A Final Damer
Lisa Björk BK Parant Damer klass B Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Karin Olsson BK Piggelin Damer klass D Lördagen den 31 oktober 09.00
Torsten Danielsson BK Piggelin Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 10.30
Alexander Johansson BK Runan Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 12.00
Alexander Hansson BK Skoj Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 10.30
Eva Sjöbom BK Skoj Damer klass B Lördagen den 31 oktober 10.30
Fredrik Malmsten BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 10.30
Johnny Andersson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 10.30
Katarina Evergren BK Skoj Damer klass B Lördagen den 31 oktober 10.30
Maria Billgren BK Skoj Damer klass A Lördagen den 31 oktober 10.30
Martin Jonsson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 10.30
Max Ryrstedt BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 10.30
Patrik Rubin BK Skoj Rännklass B Lördagen den 31 oktober 10.30
Patrik Rubin BK Skoj Rännklass A Final Ränna
Petar Savanovic BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 10.30
Peter Håkansson BK Skoj Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 10.30
Peter Wulff BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 10.30
Rebecka Johannesson BK Skoj Damer klass C Lördagen den 31 oktober 10.30
Robin Lyzell BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 10.30
Sabina Svensson BK Skoj Damer klass C Lördagen den 31 oktober 10.30
Sofie Rubin BK Skoj Rännklass B Lördagen den 31 oktober 10.30
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Lördagen den 31 oktober 09.00
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Final Damer
Felix Ståhl BK Thule Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 09.00
Alexander Berglund BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 15.30
Anders Svanström BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 15.30
Annika Landelius BK Tranan Damer klass D Lördagen den 31 oktober 14.00
Dan Johansson BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 15.30
Emil Ura BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 14.00
Erik Karlsson BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 15.30
Erika Nordström BK Tranan Damer klass A Lördagen den 31 oktober 15.30
Fredrik Karlsson BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 14.00
Gunilla Johansson BK Tranan Damer klass B Lördagen den 31 oktober 15.30
Henrik Johnsson BK Tranan Rännklass A Lördagen den 31 oktober 15.30
Ida Sjöberg BK Tranan Damer klass C Lördagen den 31 oktober 15.30
Ida Sjöberg BK Tranan Damer klass A Final Damer
Inger Johansson BK Tranan Damer klass D Lördagen den 31 oktober 15.30
Jan-Olof Gustavsson BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 15.30
Jimmy Susi BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 14.00
Jonathan Carlsson BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 15.30
Jonathan Carlsson BK Tranan Herrar klass A Final Herrar
Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 14.00
Kennet Ceder BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 15.30
Lena Svanström BK Tranan Damer klass A Lördagen den 31 oktober 15.30
Marcus Gustafsson BK Tranan Rännklass A Lördagen den 31 oktober 15.30
Margareta Heder BK Tranan Damer klass C Lördagen den 31 oktober 15.30
Marlene Eriksson BK Tranan Rännklass B Lördagen den 31 oktober 14.00
Michaela Lejonberg BK Tranan Damer klass D Lördagen den 31 oktober 14.00
Michaela Lejonberg BK Tranan Damer klass A Final Damer
Sammy Juslin BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 15.30
Sven Johansson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 17.00
Tomas Eliasson BK Tranan Rännklass B Lördagen den 31 oktober 15.30
Mikael Rosengren BK Treff Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 19.00
Ida Lindberg BK Triss Damer klass B Söndagen den 1 november 10.30
Fredrik Gustavsson BK Vallonen Herrar klass B Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Eva Månsson BK Varg Para Damer klass B Söndagen den 1 november 10.30
Jimmy Månsson BK Varg Para Herrar klass B Söndagen den 1 november 10.30
Mikael Hansen BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 1 november 10.30
Jim Lindgren BK Wege Herrar klass C Söndagen den 25 oktober kl 14.00
Krister Broström BK Wege Herrar klass A Söndagen den 25 oktober kl 14.00
Patrik Graaf BK Wege Herrar klass B Söndagen den 25 oktober kl 14.00
Maximilian Ståhl Bulltofta BK Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 09.00
Eddie Engström FF Österlen Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 10.30
Ida Stenkilsson FF Österlen Damer klass D Fredagen den 30 oktober 17.30
Annette Jönsson Föreningen Parasport Lund Damer klass A Söndagen den 1 november 10.30
Benny Nielsen Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 1 november 10.30
Jesper Karlsson Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Söndagen den 1 november 10.30
Johan Landgren Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Söndagen den 1 november 10.30
Johan Landgren Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Final Herrar
Johan Rosell Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 1 november 10.30
Ken Andersson Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Söndagen den 1 november 10.30
Lena Tulldahl Föreningen Parasport Lund Damer klass A Söndagen den 1 november 10.30
Mikael Johansson Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Söndagen den 1 november 10.30
Robin Edefell Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Söndagen den 1 november 10.30
Ronny Nilsson Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 1 november 10.30
Ulf Lindsjö Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Söndagen den 1 november 10.30
Andreas Johansson Göinge HIF Herrar klass B Söndagen den 1 november 12.00
Andreas Åstrand Göinge HIF Herrar klass A Söndagen den 1 november 12.00
Anna Stettinius Göinge HIF Damer klass C Söndagen den 1 november 12.00
Anneli Jacobsen Göinge HIF Damer klass A Söndagen den 1 november 12.00
Arne Fält Göinge HIF Rännklass B Lördagen den 31 oktober 15.30
Christer Knutson Göinge HIF Herrar klass C Söndagen den 1 november 12.00
Jacob Rundgren Göinge HIF Herrar klass A Söndagen den 1 november 12.00
Jenny Almroth Göinge HIF Damer klass B Söndagen den 1 november 12.00
Jens Nilsson Göinge HIF Herrar klass C Söndagen den 1 november 12.00
Joakim Jönsson Göinge HIF Herrar klass B Söndagen den 1 november 12.00
Johan Eriksson Göinge HIF Herrar klass B Söndagen den 1 november 12.00
Karin Kristoffersson Göinge HIF Damer klass C Söndagen den 1 november 12.00
Kenneth Hansson Göinge HIF Rännklass B Lördagen den 31 oktober 15.30
Laban Larsen Göinge HIF Herrar klass B Söndagen den 1 november 12.00
Lars-Inge Hedlund Göinge HIF Herrar klass B Söndagen den 1 november 12.00
Lucas Larsen Göinge HIF Herrar klass B Söndagen den 1 november 12.00
Magnus Asp Göinge HIF Herrar klass D Söndagen den 1 november 12.00
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar klass A Söndagen den 1 november 12.00
Mattias Bjereke Göinge HIF Herrar klass C Söndagen den 1 november 12.00
Paul Nordkvist Göinge HIF Herrar klass D Söndagen den 1 november 12.00
Paul Nordkvist Göinge HIF Herrar klass A Final Herrar
Per Hansson Göinge HIF Herrar klass C Söndagen den 1 november 12.00
Sandra Nilsson Göinge HIF Damer klass C Söndagen den 1 november 12.00
Sofia Jacobsson Göinge HIF Damer klass D Söndagen den 1 november 12.00
Anders Johansson HBK Åsen Herrar klass D Söndagen den 1 november 10.30
Linda Åkesson HBK Åsen Damer klass C Söndagen den 1 november 10.30
Marcus Mårtensson HBK Åsen Herrar klass B Söndagen den 1 november 10.30
Mats Johansson HBK Åsen Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 19.00
Mats Johansson HBK Åsen Herrar klass A Final Herrar
Ronnie Bengtsson HBK Åsen Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 19.00
Sara Gunnarsson HBK Åsen Damer klass C Söndagen den 1 november 10.30
Sophia Isaksson HBK Åsen Rännklass B Söndagen den 1 november 10.30
Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 12.00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Lördagen den 31 oktober 19.00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Final Ränna
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 19.00
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 19.00
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 19.00
Dennis Carlsson HIK Kick Off Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 19.00
Sara Hansson HIK Kick Off Damer klass C Lördagen den 31 oktober 19.00
Sofi Nelén IF Blåklinten Damer klass D Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass A Lördagen den 31 oktober 17.00
Conny Jensen Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 17.00
Erik Skogsberg Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 17.00
Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Lördagen den 31 oktober 17.00
Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass A Final Damer
Jonas Ragnarsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 17.00
Mari Hällsås Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Lördagen den 31 oktober 17.00
Marie Wictorin Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Lördagen den 31 oktober 17.00
Martin Ahrle Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 17.00
Mattias Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 17.00
Pernilla Gustavsson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Lördagen den 31 oktober 17.00
Ida Flodin KFUM Kometerna Damer klass D Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Jenny Nordberg KFUM Kometerna Damer klass B Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Jenny Nordberg KFUM Kometerna Damer klass A Final Damer
Per Hedman KFUM Kometerna Herrar klass B Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Agneta Andersson Klotrullarnas BK Damer klass D Lördagen den 31 oktober 14.00
Arto Minkkinen Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 1 november 09.00
Daniel Hermansson Klotrullarnas BK Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 17.00
Denise Pettersson Klotrullarnas BK Damer klass C Lördagen den 31 oktober 14.00
Erik Berggren Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 1 november 09.00
Henrik Ernbert Klotrullarnas BK Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 17.00
Ivan Majlat Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 1 november 09.00
Jenny Hallin Klotrullarnas BK Damer klass C Lördagen den 31 oktober 17.00
Jenny Lindwall Klotrullarnas BK Damer klass C Lördagen den 31 oktober 17.00
Johan Setterberg Klotrullarnas BK Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 17.00
Magnus Hjertén Klotrullarnas BK Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 17.00
Morgan Johansson Klotrullarnas BK Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 17.00
Tomi Rautio Klotrullarnas BK Herrar klass A Söndagen den 1 november 09.00
William Åberg Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 1 november 09.00
Glenn Florens Kopparbergs BK Herrar klass B Söndagen den 25 oktober kl 14.00
Oscar Erixon Marbodals BS Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 14.00
Oscar Erixon Marbodals BS Herrar klass A Final Herrar
Per Bellinder Mariestads BS Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 17.00
Andreas Morton Motala BF Herrar klass C Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Angelique Wennerlund Motala BF Damer klass D Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Annica Rundqvist Motala BF Damer klass D Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Caroline Dahlström Motala BF Damer klass B Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Christian Edström Motala BF Herrar klass B Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Håkan Rylander Motala BF Herrar klass A Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Kjell Palm Motala BF Herrar klass D Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Lie Johansson Motala BF Rännklass B Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Maria Dufwenberg Motala BF Damer klass C Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Maria Mannerö Motala BF Damer klass C Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar klass D Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar klass A Final Herrar
Pierre Ivarsson Motala BF Herrar klass B Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Ragnar Carlman Motala BF Herrar klass D Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Tommy Lundbom Motala BF Herrar klass B Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Viola Torlamb Motala BF Damer klass A Fredagen den 30 oktober 17.30
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 14.00
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 14.00
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 14.00
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer klass D Lördagen den 31 oktober 14.00
Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer klass D Lördagen den 31 oktober 14.00
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK Damer klass D Lördagen den 31 oktober 14.00
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer klass B Lördagen den 31 oktober 14.00
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK Damer klass D Lördagen den 31 oktober 14.00
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 14.00
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 14.00
Anders Blomqvist Nyköpings BS Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 12.00
Björn Moberg Nyköpings BS Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 12.00
Cecilia Andersson Nyköpings BS Damer klass B Lördagen den 31 oktober 12.00
Helena Ericsson Nyköpings BS Rännklass B Lördagen den 31 oktober 12.00
Jimmy Bodin Nyköpings BS Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 12.00
Karl Jansson Nyköpings BS Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 12.00
Karola Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Lördagen den 31 oktober 12.00
Lennart Karlsson Nyköpings BS Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 12.00
Nils-Roland Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Lördagen den 31 oktober 12.00
Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 09.00
Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 09.00
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 09.00
Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 09.00
Birgitta Anderberg Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 31 oktober 09.00
Bo Tornberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 09.00
Daniel Gullberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 09.00
Dick Andersson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 09.00
Erik Åkerman Palmstadens HBK Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 09.00
Helen Jönsson Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 31 oktober 09.00
Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 31 oktober 09.00
Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 31 oktober 09.00
Jonas Larsson Palmstadens HBK Rännklass B Lördagen den 31 oktober 09.00
Jonas Larsson Palmstadens HBK Rännklass A Final Ränna
Karin Bengtsson Palmstadens HBK Damer klass A Lördagen den 31 oktober 09.00
Lars Albertson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 09.00
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 09.00
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 09.00
Rasmus Moberg Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 10.30
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 09.00
Mattias Andersson Premier BC Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 14.00
Christina Persson Solens IF Damer klass C Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Jimmy Valdemarsson Solens IF Herrar klass C Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Maria Carlehed Solhöjdens IF Damer klass B Lördagen den 31 oktober 10.30
Maria Carlehed Solhöjdens IF Damer klass A Final Damer
Johan Tancred Team Baltzar BC Herrar klass B Fredagen den 30 oktober 19.00
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Fredagen den 30 oktober 19.00
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Final Damer
Anna Johansson Team Kinnekulle HBK Damer klass A Söndagen den 1 november 12.00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Söndagen den 1 november 09.00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Final Herrar
Anette Oskarsson Team Taggen BK Damer klass B Söndagen den 25 oktober kl 14.00
Daniel Karlsson Team Taggen BK Herrar klass B Söndagen den 25 oktober kl 14.00
Dick Sernfalk Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 25 oktober kl 14.00
Heinz Ragnarsson Team Taggen BK Herrar klass B Söndagen den 25 oktober kl 14.00
Johan Carlsson Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 25 oktober kl 14.00
Lars-Inge Malmgren Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 25 oktober kl 14.00
Linn Palmqvist Team Taggen BK Damer klass D Söndagen den 25 oktober kl 14.00
Linn Palmqvist Team Taggen BK Damer klass A Final Damer
Mika Kärki Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 25 oktober kl 14.00
Mika Kärki Team Taggen BK Herrar klass A Final Herrar
Roy Karlsson Team Taggen BK Herrar klass D Söndagen den 25 oktober kl 14.00
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 17.00
Ann-Sofie Roos Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass C Lördagen den 31 oktober 12.00
Benny Andersson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass D Lördagen den 31 oktober 14.00
Christina Sundström Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass D Lördagen den 31 oktober 12.00
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 12.00
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 12.00
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass B Lördagen den 31 oktober 12.00
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 17.00
Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 12.00
Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 17.00
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 12.00
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 31 oktober 17.00
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Final Herrar
Anders Svensson Vilbergens HBK Herrar klass C Fredagen den 30 oktober 19.00
Christer Levander Vilbergens HBK Herrar klass C Fredagen den 30 oktober 19.00
Emil Spjut Vilbergens HBK Herrar klass D Fredagen den 30 oktober 19.00
Henrik Fyhr Vilbergens HBK Herrar klass C Fredagen den 30 oktober 19.00
Ida Jonsson Vilbergens HBK Damer klass C Fredagen den 30 oktober 19.00
Jeffrey Olsén Vilbergens HBK Herrar klass B Fredagen den 30 oktober 17.30
Jerker Wallin Vilbergens HBK Herrar klass D Fredagen den 30 oktober 17.30
Jimmy Pettersson Vilbergens HBK Herrar klass C Fredagen den 30 oktober 19.00
Johan Hell Vilbergens HBK Herrar klass C Fredagen den 30 oktober 19.00
Jonas Karlsson Vilbergens HBK Herrar klass B Fredagen den 30 oktober 19.00
Jonas Karlsson Vilbergens HBK Herrar klass A Final Herrar
Jonna Vällimaa Vilbergens HBK Damer klass C Fredagen den 30 oktober 19.00
Lars-Erik Olofsson Vilbergens HBK Herrar klass C Fredagen den 30 oktober 19.00
Lennart Gustafsson Vilbergens HBK Herrar klass B Fredagen den 30 oktober 19.00
Magnus Thalinsson Vilbergens HBK Herrar klass D Fredagen den 30 oktober 19.00
Malin Rosin Vilbergens HBK Damer klass B Fredagen den 30 oktober 19.00
Marcus Mai Vilbergens HBK Herrar klass D Fredagen den 30 oktober 19.00
Mari Karlsson Vilbergens HBK Damer klass D Fredagen den 30 oktober 19.00
Pia Wernmarker Vilbergens HBK Damer klass D Fredagen den 30 oktober 19.00
Ronny Olsson Vilbergens HBK Herrar klass B Fredagen den 30 oktober 19.00
Tina Weisner Stråhle Vilbergens HBK Damer klass D Fredagen den 30 oktober 19.00
Veronica Södervall Vilbergens HBK Damer klass C Fredagen den 30 oktober 19.00
Wahab Sheiiakh Vilbergens HBK Herrar klass C Fredagen den 30 oktober 19.00
Emil Granström Vimmerby BK Herrar klass C Fredagen den 30 oktober 17.30
Alexander Engström Volvo FK Herrar klass A Lördagen den 31 oktober 14.00
Jonathan Engström Volvo FK Herrar klass B Lördagen den 31 oktober 12.00
Linn Ulander Warpen BK Damer klass C Söndagen den 25 oktober kl 12.00
Linn Ulander Warpen BK Damer klass A Final Damer